GŁUSZYCKA KOMUNIKACJA PUBLICZNA

Informujemy, że od 1 września 2021 r. aktualizacji ulegnie rozkład jazdy Głuszyckiej Komunikacji Publiicznej, który znajduje się do pobrania poniżej.

rozkład jazdy - tabliczki

Informujemy, że od 1 lipca 2021 r. aktualizacji ulegnie rozkład jazdy Głuszyckiej Komunikacji Publiicznej, który znajduje się do pobrania poniżej.

rozkład jazdy - tabliczki

Informujemy, że od 18 stycznia 2021 r. aktualizacji ulegnie rozkład jazdy Głuszyckiej Komunikacji Publiicznej, który znajduje się do pobrania poniżej.

rozkład jazdy - lista
rozkład jazdy - tabliczki


Informujemy, że od 1 września 2020 r. aktualizacji ulegnie rozkład jazdy Głuszyckiej Komunikacji Publiicznej, który znajduje się do pobrania poniżej.

- rozkład jazdy - lista
- rozkład jazdy - tabliczki


ZMIANA ROZKŁADU JAZDY

Informujemy, że zmienił się rozkład jazdy Głuszyckiej Komunikacji Publicznej. Aktualna rozpiska dostępna jest do pobrania poniżej.

Do pobrania:
- rozkład jazdy - sierpień 2020


GKP TYLKO WEDŁUG SOBOTNIEGO ROZKŁADU

Od 1 kwietnia Głuszycka Komunikacja Publiczna realizować będzie sobotni rozkład jazdy wraz z dodatkowymi porannymi kursami.

  • 6:00 z Centrum Przesiadkowego do Grzmiącej - Łomnicy i powrót.
  • 6:21 z Centrum Przesiadkowego do Głuszycy Górnej i powrót.
  • 7:00 z Centrum Przesiadkowego do Sierpnicy i powrót do Centrum Przesiadkowego i do Jedliny-Zdroju ul. Hoża.

ZMIANA ROZKŁADU JAZDY

Informujemy, że od 27 lutego przedłużona została linia 85 kursująca w kierunku Sierpnicy.

Autobusy kursujące na linii 85 o godz. 12:50 oraz 14:50 z ul. Sienkiewicza (przystanek Głuszyca Przedmieście) zostały przedłużone do Głuszycy Górnej. Obecnie linia przebiegać będzie po trasie Głuszyca Centrum Przesiadkowe - Głuszyca Przedmieście - Głuszyca Górna - Kolce - Sierpnica.

 


ZMIANA ROZKŁADU JAZDY

Informujemy, że od grudnia zmianie ulegnie rozkład jazdy Głuszyckiej Komunikacji Publicznej.

Do pobrania:
- rozkład jazdy w grudniu
rozkład jazdy - tabliczki


ZMIANA RZOZKŁADU JAZDY

Informujemy, że od listopada będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy autobusów miejskich.

1 listopada (piątek) komunikacja mijeska kursować będzie według rozkładu sobotniego. Dodatkowo, kursy z Centrum przesiadowego o godz. 8:40, 11:45 oraz 15:20 będą kursami wydłużonymi do cmentarza w Grzmiącej.

Do pobrania:
- rozkład jazdy - listopad


ZMIANA ROZKŁADY JAZDY

Informujemy, że od 2 września zmianie ulegnie rozkład jazdy Głuszyckiej Komunikacji Publicznej.

Do pobrania:
- rozkład jazdy od 2 września
-
 przejazdy z opiekunami


ZMIANA ROZKŁADU JAZDY

Informujemy, że aktualizacji uległ rozkład jazdy GKP. Zmiany dotyczą kursowania linii 45 w soboty oraz linii 65.

Do pobrania:
- Rozkład jazdy 12.07.2019


ZMIANA ROZKŁADU JAZDY

 
Szanowni Państwo,
 
Informujemy, że od 8 lipca zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy Głuszyckiej Komunikacji Publicznej.

Do pobrania:
- Rozkład jazdy od 8 lipca


GMINY GŁUSZYCA I JEDLINA-ZDRÓJ PODPISAŁY POROZUMIENIE W SPRAWIE TRANSPORTU PUBLICZNEGO

4 lipca w siedzibie Urzędu Miejskiego w Głuszycy Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Burmistrz Jedliny-Zdroju Leszek Orpel podpisali porozumienie w zakresie darmowej międzygminnej komunikacji publicznej.

- To ukłon w stronę mieszkańców naszych gmin. Dzięki nowoczesnym autobusom w wygodny sposób będą mogli przemieszczać się między Gminą Głuszyca a Jedliną-Zdrój. Kursy wykonywane do Jedliny-Zdroju pomogą też skomunikować dwie największe atrakcje tej części Aglomeracji Wałbrzyskiej. Chodzi tu oczywiście o Podziemne Miasto Osówka i Pałac Jedlinka. Na tym udogodnieniu skorzystają również turyści –powiedział Burmistrz Roman Głód.

Kursy będą obsługiwane przez Głuszycką Komunikację Publiczną. Docelowo autobusy będą dojeżdżały z Głuszycy do przestanku Jedlina-Zdrój – Jedlinka Hoża.

- Po trasach #ACTIVE oraz Bransoletkach Życia to kolejne, wspólne przedsięwzięcie naszych gmin. Mam nadzieję, że Głuszycka Komunikacja Publiczna skomunikuje nie tylko nasze gminy, ale okaże się atrakcyjna również dla mieszkańców Wałbrzycha, którzy tak często nas odwiedzają – dodał Burmistrz Leszek Orpel.

Głuszycka Komunikacja Publiczna rozpoczęła kursowanie 24 czerwca 2019 r. Jest częścią realizowanego przez Gminę Głuszyca projektu „Sowiogórski Raj – budowa Centrum Przesiadkowego w Głuszycy” dofinansowanego  przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020.


RUSZA GŁUSZYCKA KOMUNIKACJA PUBLICZNA

- 24 czerwca na drogi Gminy Głuszyca wyjechał pierwszy kurs Głuszyckiej Komunikacji Publicznej. Funkcjonowanie komunikacji to duże ułatwienie dla mieszkańców naszej Gminy - informuje Burmistrz Głuszycy Roman Głód.

Autobusy realizują kursy na terenie Głuszycy oraz dojeżdżają do sołectw, tj. do Głuszycy Górnej, Grzmiącej, Łomnicy, Kolc i Sierpnicy, a także do największej atrakcji turystycznej na terenie Gminy - do Podziemnego Miasta Osówka. Przejazd autobusami jest bezpłatny. Rozkłady jazdy Głuszyckiej Komunikacji Publicznej znajdują się na każdym przystanku na terenie Gminy oraz na stronie internetowej www.gluszyca.pl

Zakup autobusów, które kursują w GKP, możliwy był dzięki środkom pozyskanym z ZIT Aglomeracji Wałbrzyskiej. Funkcjonowanie komunikacji jest częścią projektu „Sowiogórski Raj – budowa Centrum Przesiadkowego w Głuszycy” dofinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020.

 

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Parkowa 9
58-340 Głuszyca

tel. 74 660 45 69

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 5377371
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl