Głuszyca w TVP!

W sobotę 18 lipca o godz. 12.40 zapraszamy do oglądania programu  „Podróże z góralem”, który emitowany będzie w TVP Regionalna. W czasie dwunastominutowego programu pokazane zostaną atrakcje turystyczne naszej gminy.

Oprócz prowadzącego z TVP Kraków Pietrka Górala pojawią się głuszyczanie promujący ciekawe miejsca i produkty regionalne. Zobaczymy naszych lokalnych artystów i pasjonatów niecodziennego spędzanie wolnego czasu.  

W Grzmiącej odwiedzimy „Arkadię”- gospodarstwo agroturystyczne państwa Niedziółków, w pobliżu którego pojawią się paralotniarze. W Łomnicy kamera telewizyjna gosiła na łowisku pstrąga „Złota Woda” u pana Rudnickiego, w pracowni rzeźbiarza w drewnie pana Jerzego Marszała  oraz na lekcji jazdy konnej u państwa Sosnowskich w agroturystyce „Podkówka”. Na Kamykach zobaczymy podczas połowu wędkarzy z głuszyckiego koła nr 9 PZW. Do wspinaczki skałkowej zaproszą telewidzów burmistrz Głuszycy Roman Głód, radny Krzysztof Drzygała i Grzegorz Borensztajn. Swoje prace ceramiczne zaprezentują państwo Czerniec  z Sierpnicy, natomiast pan Jan Pełka z ulicy Lipowej  pokaże swoją pasiekę pszczelarską i lokalny miód.  O swojej  galerii zdjęć „Głuszyca na starej pocztówce” opowie Grzegorz Czepil. W programie zobaczymy też  zabytkowe kościoły w Sierpnicy i w Grzmiącej, „Gospodę Sudecką” i Osówkę.

 

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3483359
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl