„Znowu wojna”- zapraszamy na spektakl!

19 maja o godz. 16.30 serdecznie zapraszamy do Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia” w Wałbrzychu na spektakl w wykonaniu Głuszyckiej Grupy Teatralnej „Znowu wojna”. Scenariusz do II części projektu „Ziemi Obiecanej Włókniarzy” napisał Robert Delegiewicz, który jednocześnie reżyseruje przedstawienie i zagra rolę Księdza Andrzeja.

 

Spektakl przenosi widzów w czasy stanu wojennego, w których donosicielstwo, strach o jutro, prześladowania i terror władzy był codziennością. Jednakże widowisko poprzez sprawnie wplecione scenki z życia, obfitujące w wiele zabawnych sytuacji  wywołuje wielokrotnie salwy śmiechu publiczności.  Brawurowa gra aktorów, celne riposty, żartobliwe zbiegi okoliczności, ale i dramatyzm sytuacji to wszystko zobaczymy w spektaklu „Znowu wojna”.

W projekcie Głuszyckiej Grupy Teatralnej „Po godzinach” wystąpią Alina Mączyńska (Danuta), Urszula Mrozińska (Teresa), Małgorzata Drozdowska (Beata), Magdalena Kandefer (Grażyna), Agnieszka Hiszpańska  (Jolanta), Edyta Popek (Julia), Agnieszka Musz (Katarzyna), Joanna Delegiewicz (Stanisławska), Iweta Głód (Izabela), Grzegorz Milczarek (Paweł), Mirosław Żołopa (Roman) oraz Roman Głód (Karol). Zagra również głuszycka młodzież: Szymon Kwiatkowski, Paulina Litwinczuk, Szymon Sławik i Oliwier Mroziński. Spektakl przeznaczony jest dla widzów od lat 15. Wstęp wolny.

Na wałbrzyską premierę przedstawienia zapraszają Prezydent Miasta Wałbrzycha Roman Szełemej i Burmistrz Głuszycy Roman Głód.

 

 

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3231395
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl