ZAPRASZAMY NA GŁUSZYCKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Poczujmy wspólnie magię świąt Bożego Narodzenia dzięki barwom, dźwiękom, smakom i zapachom. Burmistrz Głuszycy Roman Głód zaprasza do odwiedzenia Głuszyckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który zorganizowany będzie na terenie parkingu przy Przedszkolu Samorządowym przy ul. Grunwaldzkiej w Głuszycy w piątkowe popołudnie 17 grudnia w godzinach: 15:30- 18:00. Na przybyłych czekać będą ręcznie wykonane świąteczne ozdoby i ulubione przysmaki. Nie zabraknie także świątecznej muzyki, występów artystycznych i wyjątkowego gościa- św. Mikołaja.

Zapraszamy wystawców lokalnych produktów oraz artystów do prezentacji swoich świątecznych wyrobów. Zgłoszenia dokonujemy poprzez wypełnienie deklaracji uczestnictwa dostępnej na stronie: www.ckmbp-gluszyca.pl i odesłanie na adres: ckmbp@gluszyca.pl.

Kontakt telefoniczny pod numerem 503 102 817 w dni powszednie od 8:30 do 15:30 oraz mailowo na adres: ckmbp@gluszyca.pl. Na zgłoszenia czekamy do 13 grudnia. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia dostępnym na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl.

Przeżyjmy wspólnie ten wyjątkowy czas przygotowań do świat Bożego Narodzenia! Zapraszamy!

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. 74 84 59 479,
74 84 56 344

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 4212070
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl