Zapraszamy głuszyckich biegaczy

Burmistrz Głuszycy Roman Głód  oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy zapraszają wszystkich głuszyczan, dla których bieganie jest pasją oraz sposobem na aktywne i wartościowe spędzania wolnego czasu do założenia głuszyckiej grupy biegowej. W grupie siła!

Proponujemy każdemu biegaczowi, młodszemu i starszemu, przyłączenie się do inicjatywy. Wspólne, regularne treningi, wspólny udział w biegach na terenie całego kraju i za granicą, identyfikacja grupy, wspólne wyjazdy treningowe, spotkania szkoleniowe. Pomysłów jest wiele…

Zapraszamy w czwartek 28 kwietnia o godz. 17.00 do galerii Centrum Kultury w Głuszycy na spotkanie, na którym porozmawiamy, posłuchamy wszystkich propozycji, wybierzemy osoby, które będą animatorami sportu, treningów. Zastanówcie się również nad nazwą! Wybierzemy tę, która spodoba się większości. Biegacze wiedzą, że świetnie jest występować w barwach własnej grupy i identyfikować się z innymi ludźmi. Zapraszamy każdego głuszyckiego biegacza. Po spotkaniu będzie czas na podjęcie decyzji ,  czy się przyłączyć, czy też nie. To nie obowiązek, ale przyjemność. Mamy grupy kolarskie, teraz czas na GRUPĘ BIEGOWĄ! Liczymy na Was!

Jeżeli macie pytania możecie już teraz pisać na FB Stowarzyszenia Przyjaciół Głuszycy lub na adres e-mailowy: kanmag@post.pl.

ZAPRASZAMY!!!

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3483462
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl