„TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM EKO” – O GRANCIE DLA CK-MBP

Projekt „Zielono mi!- zagospodarowanie przestrzeni przy Centrum Kultury-Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głuszycy” został ukończony. Efekty finalne prac można zobaczyć już w okolicach wejścia głównego do siedziby głuszyckiego CK-MBP.

Celem projektu jest zagospodarowanie terenu przy wejściu do budynku głuszyckiej instytucji kultury przy udziale potencjału lokalnej społeczności. Projekt propaguje dbałość o estetykę otoczenia i promuje postawy proekologiczne wśród mieszkańców.

-Będziemy teraz pielęgnować nasz nowy teren zielony i dbać, by wszystkie rośliny pięknie się przyjęły i rozrosły, by cieszyć przechodniów swoim widokiem. Dziękuję wszystkim osobom, zwłaszcza seniorom z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Głuszycy oraz paniom z Chóru Seniorów Renoma, a także pracownikom CK-MBP  za wszystkie cenne sugestie, pomoc i wsparcie przy realizacji grantu- dodaje Sabina Jelewska, dyrektor CK-MBP w Głuszycy, koordynująca projekt.

Projekt realizowany przez Centrum Kultury-Miejską Bibliotekę Publiczną w Głuszycy został dofinansowany w ramach konkursu grantowego Fundacji Santander pn.„TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM EKO”- edycja 2021. Warto także przypomnieć, że do tegorocznej edycji programu złożone zostały 1062 projekty, z czego grant otrzymało 58 wniosków.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. 74 84 59 479,
74 84 56 344

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 4039517
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl