ŚWIĘTO RADOŚCI W GŁUSZYCY

Przedstawienia teatralne, zabawy z animatorami, quizy oraz konkursy z nagrodami czekały na najmłodszych, którzy w ubiegłą sobotę 29 maja przybyli na teren Centrum Przesiadkowego przy ul. Łukasiewicza w Głuszycy. Pogoda na szczęście dopisała i głuszyckie dzieci ze swoimi opiekunami spędzili pełne radości popołudnie.
Głuszycki Dzień Dziecka rozpoczął się widowiskiem „Awantura w Pacynkowie” w wykonaniu Teatru Bajka, który ponownie pojawił się na scenie z przedstawieniem „Leśne Ludki”. Radosne świętowanie uatrakcyjniły zabawy prowadzone przez animatorów z grupy „KAMAYU”.
 
Dużą dawkę pozytywnych wrażeń dostarczył dzieciom przyjazd wozów bojowych Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszycy Górnej. Wiele osób aktywnie uczestniczyło w quizach z nagrodami, wykazując się wiedzą nie tylko dotyczącą swojej „małej Ojczyzny”- Głuszycy, lecz także obejrzanych wcześniej teatrzyków.
 
Pozytywną energię przekazywali także przybyłym pięknie przebrani pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Głuszycy, którzy w ramach prowadzonej akcji „Stop przemocy” rozdawali dzieciom różowe baloniki. Jak na Dzień Dziecka przystało najmłodsi wręczyli dorosłym ordery uśmiechu - po pozytywnie zakończonej próbie wypicia z uśmiechem soku cytrynowego. Imprezę poprowadził przebrany w strój Ali Baby zawodowy aktor Robert Delegiewicz.
 
W imieniu organizatorów - burmistrza Głuszycy Romana Głoda oraz Centrum Kultury-MBP w Głuszycy dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony radosny czas. Serdeczne podziękowania za zaangażowanie w organizację wydarzenia dla: Ośrodka Pomocy Społecznej w Głuszycy na czele z Panią Dyrektor Katarzyną Starzyńską, Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszycy Górnej, Wypożyczalni Rowerów Elektrycznych i Sprzętu Sportowego z ul. Boh. Getta w Głuszycy, Teatru Bajka, Kamayu, pracowników Urzędu Miejskiego i CK-MBP oraz niezawodnych wolontariuszy.
Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3990315
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl