ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOSCI Z ZESPOŁEM PIEŚNI I TAŃCA WAŁBRZYCH

W dniu 11 listopada 2015 roku – w 97 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę Burmistrz Głuszycy Roman Głód serdecznie zaprasza Mieszkańców do wspólnego świętowania.

O godz. 9.00 w kościele pw. Chrystusa Króla w Głuszycy zostanie odprawiona Msza św.  za Ojczyznę.

O godz. 10.30 zapraszamy całe rodziny na Niepodległościowy Rajd Rowerowy, który rozpocznie się na parkingu przy ul. Leśnej. Obowiązkowo zabieramy ze sobą biało-czerwone stroje, szaliki, czapki itp. w narodowych barwach.

O godz. 17.00 w sali widowiskowej głuszyckiego Centrum Kultury w niepodległościowym repertuarze wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, który po zakończonym programie wspólnie z Mieszkańcami Głuszycy śpiewać będzie znane patriotyczne pieśni.

Burmistrz Głuszycy Roman Głód i dyrektor Centrum Kultury-MBP Monika Rejman już dziś składają serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów występu zespołu. Są nimi:

Beata Żołnieruk – sponsor przewozu Zespołu Pieśni i Tańca "Wałbrzych" na uroczystość, Józefa Klamecka, Robert Krok, Katarzyna i Grzegorz Czepilowie z jadłodajni „Finezja”, Aneta Maciejewska ze sklepu wielobranżowego „Meble i styl”, sklep Ireny Rydzak, Grzegorz Milczarek, Mariusz Kostrzyca, Beata Drapała, Edyta Popek, Marta Wróblewska, apteka „Flos” Anny i Dominika Waligórów, Tomasz Szachta, Mariola Sandura, Barbara i Bartosz Solarzowie z Centrum Medycznego „Solaris”, Andrzej Hac z przychodni „WAB-MED”,  przychodnia „Unimed”, apteka „Stara”, apteka „Farmi”, biuro podróży JANUSZTRAVEL.pl z siedzibą w Głuszycy, Renata Magdziarz  sklep „Dzwoneczek”, Mirosław Makowski - punkt optyczny w przychodni WAB-MED, Maria Grzesiak z księgarni, Podziemne Miasto Osówka.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Parkowa 9
58-340 Głuszyca

tel. 74 660 45 69

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 5193288
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl