Spotkanie z głuszyckimi przedsiębiorcami

W poniedziałek 16 lutego br. na zaproszenie burmistrza Głuszycy pana Romana Głoda do restauracji przy „Podziemnym Mieście Osówka” przybyli głuszyccy przedsiębiorcy.

Licznie zgromadzeni goście zostali zapoznani z ofertą instytucji wspierających działania osób prowadzących działalność gospodarczą. Pan Remigiusz Lewicki z Fundusz Regionu Wałbrzyskiego zaprezentował ofertę skierowaną do małych i średnich firm. Szerokie możliwości rozwoju wzbudziły zainteresowanie przybyłych i wywołały szereg owocnych dyskusji. Przedstawiciel FRW przybliżył zainteresowanym m. in. istotę programu JEREMIE oraz programu „Pierwszy biznes-wsparcie w starcie”. W spotkaniu brał również udział pan Sławomir Hunek, prezes zarządu Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.  Wałbrzychu wraz z pracownikami, którzy zaprezentowali przybyłym możliwości współpracy oraz pomoc agencji przy pozyskiwania zagranicznych parterów biznesowych.

Pan Roman Głód zaprosił głuszyckich przedsiębiorców do zgłaszania deklaracji przystąpienia do członkostwa w Głuszyckiej Radzie Biznesu przy Burmistrzu Głuszycy. Zebranym zostały przedstawione zasady funkcjonowania i cele mającej powstać rady, która jako dobrowolne zrzeszenie lokalnych przedsiębiorców i ciało doradcze przy burmistrzu Głuszycy będzie uprawniona do wyrażania opinii oraz do podejmowania inicjatyw w sprawach dotyczących rozwoju społeczno-gospodarczego naszej gminy. Wielu przedsiębiorców zadeklarowało już chęć uczestniczenia w pracach Głuszyckiej Rady Biznesu.

Przedsiębiorców zainteresowanych uczestnictwem w radzie burmistrz Głuszycy prosi o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Głuszycy do 28. 02. 2015 r. w celu złożenia deklaracji przystąpienia do członkostwa w Głuszyckiej Radzie Biznesu. Osobą upoważnioną do przyjmowania deklaracji  jest pani Sabina Jelewska, nr tel. 74 88 66 746, e-mail: sabina.jelewska@gluszyca.pl.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3318545
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl