PRZEBUDOWA PLACU POSTOJOWEGO ZAKOŃCZONA

Zakończyła się przebudowa placu postojowego przy ul. Grunwaldzkiej 15 w Głuszycy. Prace obejmowały naprawę istniejącej nawierzchni, wzmocnienie siatką z asfaltobetonu i ułożeniu nowej, dodatkowej warstwy ścieralnej z asfaltobetonu. Wymieniono stare, zniszczone obrzeża betonowe, zostały położone nowe, betonowe krawężniki. Zamontowano również nowe oświetlenie, cały teren został odwodniony.

Jest to niezwykle potrzebna inwestycja dla Mieszkańców – mówił Burmistrz Roman Głód. – Plac postojowy znajduje się w centrum Głuszycy, tuż przy Przedszkolu Samorządowym, więc jest dużym ułatwieniem dla rodziców przywożących tu swoje pociechy. Wokół znajduje się wiele punktów usługowych, sklepy, na pewno przyda się klientom. Jest to drugie po Centrum Przesiadkowym miejsce, gdzie Mieszkańcy, ale też turyści, mogą zostawić swoje samochody.

Zadanie pod nazwą "Przebudowa placu postojowego wraz z oświetleniem przy ul. Grunwaldzkiej w Głuszycy" uzyskało dofinansowanie w ramach Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej 2020 przekazanego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Kwota, jaką Samorząd Województwa przeznaczył na jego realizację to 112 210 zł.
 
(zdj. Marta Czepil/UM Głuszyca)
Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3667621
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl