PRAWDZIWE ŚCIGANIE MTB ZACZYNA SIĘ W TEN WEEKEND - startuje Puchar Strefy 2018

Już w sobotę, 7 kwietnia, odbędzie się inauguracyjna runda serii o Puchar Strefy 2018. Pierwszy przystanek - BARDO! Święta za nami, wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a początek kwietnia to czas, w którym nawet spóźnialscy powinni być gotowi z formą. Lista dostępnych wymówek znacznie się skróciła, dlatego pora wziąć się w garść i rozpocząć prawdziwą jazdę.

Jedną z najlepszych opcji, aby z przytupem rozpocząć sezon wyścigowy jest jak zawsze Puchar Strefy MTB Sudety. Ta szanowana seria, rozgrywana na prawdopodobnie najbardziej epickich trasach w Polsce, zaskarbia sobie szacunek coraz większej rzeszy zawodników.

Cały cykl składa się z 8 wyścigów rozgrywanych głównie w obrębie Gór Sowich i Suchych, w  Sudetach Środkowych, i aż najeżony jest wszystkim tym, co tygryski lubią najbardziej. Odpowiednia ilość przewyższeń, otoczenie prawdziwych gór i dzikiej przyrody, wiele technicznych sekcji, singletracki włączone w trasy maratonów, to tylko niektóre aspekty znacznie odróżniające tę serię od innych bardziej komercyjnych eventów MTB.

Jeśli więc chcecie spróbować tego, o czym lokalsi ze Strefy MTB Sudety mówią ,,Pure MTB'', to koniecznie spróbujcie swoich sił w trakcie inauguracyjnej rundy Pucharu Strefy 2018 w Bardzie.

Linki do zapisów i wszelkich informacji znajdziecie poniżej:

ZAPISY I REGULAMIN: 

https://zapisy.ultimasport.pl/zapisz/345

INFO: 

https://www.facebook.com/strefamtbsudety/

https://www.facebook.com/events/1621299084633111/

www.strefamtbsudety.pl/puchar-strefy-mtb

 

 

 

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Parkowa 9
58-340 Głuszyca

tel. 74 660 45 69

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 5193459
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl