POWIATOWY DZIEŃ KOBIET

W imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego serdecznie zapraszamy na Powiatowy Dzień Kobiet - wielkie wydarzenie w powiecie wałbrzyskim! Będziemy uroczyście świętować ten ważny dla Pań dzień – 8 marca czyli Dzień Kobiet. 

Zapraszamy kobiety - ale również i mężczyzn, którzy zechcą z nami uczcić ten Dzień i towarzyszyć Paniom, aby miały świadomość, że na Panów zawsze mogą liczyć.  

Zapraszamy na wspólne świętowanie! Gwarantujemy świetną zabawę z zespołem Ewenement, poczęstunek i wyjątkowe grono gości.

Starosta Wałbrzyski - Krzysztof Kwiatkowski złoży najlepsze życzenia przybyłym Paniom.

Powiatowy Dzień Kobiet odbędzie się w niedzielę - 8 marca 2020 o godzinie 17.00 w Hotelu Camelot w Szczawnie-Zdroju. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej.

Prosimy o potwierdzenie obecności na adres: d.szmulik@powiatwalbrzyski.pl lub telefonicznie pod numerem: 74 84 60 608 do czwartku – 5 marca

Każda kobieta jest wyjątkowa. Daje życie, troskę, cierpliwość, delikatność, ale i niezmierzoną siłę. Dbałość o  najbliższych, o rodzinę, o swoje otoczenie, zaangażowanie w pracę zawodową - możemy podziwiać u kobiet każdego dnia. Kobiety doskonale łączą wiele ról - wypadając w każdej z nich profesjonalnie i w każdą z nich wkładając całe serce.

W podziękowaniu za to, że są, Powiatowy Dzień Kobiet niech będzie wyjątkowym dniem dla każdej kobiety. Zapraszamy!

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Parkowa 9
58-340 Głuszyca

tel. 74 660 45 69

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 5170040
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl