Półkolonie letnie 2015 w świetlicach wiejskich

W świetlicach wiejskich w Grzmiącej, w Głuszycy Górnej, w Kolcach i w Sierpnicy  w dniach od 29 czerwca  do 10 lipca br. dzieci w wieku od lat 7 przebywały na półkoloniach letnich.  W zajęciach ogółem wzięło udział 65 osób.

Podczas letniska odbywały się zajęcia stacjonarne, konkursy plastyczne, gry i zabawy stolikowe, zawody sportowe, zabawy integracyjne, zajęcia kulinarne. Sprzyjająca pogoda pozwoliła na częsty wypoczynek na basenie miejskim. W czasie wycieczki do Zagórza Śląskiego dzieci zwiedziły zamek Grodno, płynęły łodzią po jeziorze oraz skorzystały z zabawy w parku linowym. Dzieci ze świetlicy w Głuszycy Górnej pojechały także na wycieczkę do Kudowy Zdroju i Szczawna Zdroju, a grupa z Sierpnicy zwiedzała Podziemne Miasto Osówkę.

Burmistrz Głuszycy Roman Głód i dyrektor CK-MBP Monika Rejman składają serdeczne podziękowania dla państwa Beaty i Lecha Żołnieruków za nieodpłatny transport dzieci ze wszystkich świetlic wiejskich do Zagórza Śląskiego w dniu 8 lipca oraz dla sponsora, który pragnie pozostać anonimowy za przekazanie środków przeznaczonych na zorganizowanie ogniska we wszystkich świetlicach wiejskich na zakończenie letniska w dniu 10 lipca.  Podziękowania także dla pań opiekujących się dziećmi: Beaty Żytkiewicz, Joanny Burchardt, Danuty Jabłońskiej, Dominiki Domin i Joanny Jeske.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3481188
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl