PODZIĘKOWANIA ZA WIGILIĘ

Wigilia osób z niepełnosprawnościami to już tradycja. Burmistrz Głuszycy podziękował dziś wszystkim, dzięki którym tak ważne wydarzenie jak kolacja wigilijna mogła się odbyć.

Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Zastępca Burmistrza Głuszycy Grzegorz Szymański złożyli serdeczne podziękowania za dar serca, życzliwość oraz pomocną dłoń, za okazane wsparcie i hojność. Jak podkreślił Burmistrz Głód - Takie inicjatywy jak ta są dla nich ważne, to momenty przepełnione radością i szczęściem. Cieszy ich fakt, że ktoś o nich pamięta. Cieszy ich również to, że mogą spotkać się z innymi i razem spędzić tą magiczną chwilę. Spotkanie jest również okazją do poznania się i wymiany życiowych doświadczeń.
 
Spotkanie Burmistrza Głoda ze sponsorami wigilii osób z niepełnosprawnościami jest dowodem, że lokalna społeczność potrafi działać razem dla dobra drugiej osoby oraz że każde wsparcie jest ważne i doceniane. To także dowód na to, że działań na rzecz integracji osób z niepełnosprawnościami może być wiele, ale włączenie ich w życie społeczne jest nie tylko potrzebne, ale także pozytywnie wpływa na całą lokalną społeczność.
Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Parkowa 9
58-340 Głuszyca

tel. 74 660 45 69

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 6130926
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl