ZBLIŻA SIĘ SUDECKIE FORUM INICJATYW

W najbliższy piątek, tj. 8 lipca, na placu przy kościele pw. Chrystusa Króla, ul. B. Chrobrego 4a rozpocznie się w Głuszycy Sudeckie Forum Inicjatyw. To wydarzenie, które organizowane jest w celu wymiany poglądów, doświadczeń, działań, a przede wszystkim propozycji współpracy w obszarze wiary, kultury i ekonomii terenu województwa dolnośląskiego. Sudeckie Forum Inicjatyw potrwa do 12 lipca 2022 r.

Motywami przewodnimi spotkania są hasła: Wiara – Kultura – Ekonomia.  W trakcie pięciu dni trwania Sudeckiego Forum Inicjatyw, odbywać się będą spotkania z przedstawicielami  organizacji pozarządowych, samorządowcami, seniorami, osobami niepełnosprawnymi oraz młodzieżą. Celem całego wydarzenia jest dialog, wymiana doświadczeń oraz spojrzenie na wiele tematów z różnych stron i przedstawieniu ich na forum publicznym.

Sudeckie Forum Inicjatyw to nie tylko panele dyskusyjne i wymiana poglądów. Na zakończenie każdego dnia odbywać się będą koncerty i występy. W tym roku na głuszyckiej scenie wystąpią: Feel, Łzy oraz zespół Pogwizdani, Rafał Brzozowski, Marcin Wyrostek z zespołem Corazon, Marta Wilk, Marcin i  Zuzanna Jajkiewicz, Michał Borkowski, Sylwia Banasik-Smulska, Karol Smulski, Orkiestra Mieczysława Smydy. Vita Kazmirova, Magdalena Steczkowska, Marcin Staszek. Na zakończenie Sudeckiego Forum Inicjatyw zobaczymy i posłuchamy Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej Przemysława Pasternaka oraz Beatę Kozidrak. Całe wydarzenie poprowadzi Conrado Moreno.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Parkowa 9
58-340 Głuszyca

tel. 74 660 45 69

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 5193367
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl