POWIATOWY TURNIEJ PŁYWACKI W GŁUSZYCY

Lubisz pływać? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności i dobrze się bawić? Zapraszamy dzieci i młodzież - mieszkańców powiatu wałbrzyskiego - do udziału w Powiatowym Turnieju Pływackim. Turniej odbędzie się we wtorek 12 lipca o godz. 12.00 na obiekcie kąpielowym w Głuszycy przy ul. Dolnej.

Zapisy startują 1 lipca. Zgłoszenia można dokonać w siedzibie Centrum Kultury-MBP w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 26 (w bibliotece- w godzinach pracy instytucji) lub na obiekcie kąpielowym ( u ratowników) lub mailowo na adres: ckmbp@gluszyca.pl

Prosimy o zapoznanie się z regulamin turnieju na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl/sport/obiekt kąpielowy. Warunkiem koniecznym udziału w turnieju jest wypełnienie zgody na udział w turnieju przez rodzica/opiekuna prawnego uczestnika.

Uwaga! W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych termin turnieju może ulec zmianie. W razie pytań prosimy dzwonić pod nr tel. 74 84 56 334 w. 15 lub 500 011 575.

Do udziału w Powiatowym Turnieju Pływackim zapraszają: Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski, Burmistrz Głuszycy Roman Głód  oraz Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Parkowa 9
58-340 Głuszyca

tel. 74 660 45 69

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 5193489
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl