„MIERZYMY WYSOKO” – WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAGRAŁA W GŁUSZYCY

Orkiestra dęta, występy taneczne, pokazy siłaczy, koncerty rockowy, hip-hopowy i popowy towarzyszyły 24 finałowi  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Głuszycy. - Zebraliśmy kwotę 5.020, 65 zł – podaje szefowa głuszyckiego sztabu Natalia Smolińska.

Od rana na ulicach Głuszycy można było zobaczyć kwestujących 15 –u wolontariuszy, którym nie przeszkadzała niska temperatura. W godzinach popołudniowych finał WOŚP-u przeniósł się do sali widowiskowej Centrum Kultury. Na scenie pojawili się: Głuszycka Orkiestra Dęta z kapelmistrzem  Eugeniuszem, a także młodzieżowa i dziecięca grupa taneczna  z Głuszycy z instruktorką zumby fitness Magdaleną Truszczyńską. Publiczność mogła zobaczyć przygotowywanych przez Jacka Kędzierskiego zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego GIM Głuszyca w pokazowym treningu trójboju siłowego. Dla fanów rocka zagrał zespół  STRUKTURA z okolic Legnicy, a dla fanów hip-hopu KOVSKY z Wałbrzycha. Na zakończenie 24 finału dla głuszyckiej publiczności zaśpiewała Ola Turoń, biorąca udział w ostatniej edycji show TVP1 „The Voice of Poland”.

Organizatorami 24 finału WOŚP w Głuszycy byli: Gmina Głuszyca, Centrum Kultury-MBP, Firma Concept art. Dziękujemy Wioletcie Olszewskiej z restauracji „Stara Piekarnia” i Grzegorzowi Czepilowi z Jadłodajni Finezja za zasponsorowanie i przygotowanie cateringu dla wolontariuszy i występujących na scenie zespołów.

Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy wsparli pracę naszego sztabu i przyłączyli się do zbiórki finansowej przeznaczonej na pomoc medyczną dla dzieci i osób w podeszłym wieku.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3343456
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl