DZIEŃ KOBIET W GŁUSZYCY

Występy wokalne na głuszyckiej scenie, kącik urody i słodki poczęstunek czekały na panie przybyłe 8 marca do sali widowiskowej Centrum Kultury w Głuszycy. Najserdeczniejsze życzenia samych pogodnych dni w radości i zdrowiu złożył wszystkim obecnym paniom prowadzący uroczystość burmistrz Głuszycy Roman Głód, który wraz ze swoim  zastępcą Grzegorzem Szymańskim witał z kwiatami panie przybywające do Centrum Kultury.

Grupa wokalna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuszycy - „Nuteczki z Dwójeczki”, głuszyczanka Ola Borowiec oraz Chór Seniorów „Renoma” wprawili zebranych w radosny nastrój święta wszystkich kobiet. Warto wspomnieć, że po raz pierwszy na scenie wraz z chórem zaśpiewała Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Wałbrzyskiego – Grażyna Owczarek. W czasie uroczystości panie mogły także skorzystać z poprawek makijażu i zabiegów pielęgnacyjnych dłoni wykonywanych przez Beatę  Drapałę wraz z córką Urszulą.

Serdecznie dziękujemy za stworzenie radosnej atmosfery uroczystości wszystkim występującym na scenie. Dziękujemy Chórowi Seniorów „Renoma” na czele z opiekunami grupy Angeliką Szpat i Ryszardem Ogorzelcem, przedstawicielce głuszyckiej młodzieży - Oli Borowiec, a także Adriannie Wróblewskiej, Ani Skowron, Milenie Smusz, Dominice i Zuzannie Grzesiak, Piotrowi Repecie, czyli „Nuteczkom z Dwójeczki” wraz z opiekunką Kamilą Wodyk. Gorące podziękowania dla Beaty Drapały, dla Urszuli Drapały  oraz dla seniorek z Klubu Relax.

 

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Parkowa 9
58-340 Głuszyca

tel. 74 660 45 69

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 5193595
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl