Budowa oświetlenia ulicznego ul. Sudeckiej w miejscowości Łomnica- w celu utworzenia trasy spacerowej

Sudecka już wkrótce z oświetleniem

-Zakończyła się realizacja zadania pn. „Budowa oświetlenia ulicznego ul. Sudeckiej w miejscowości Łomnica - w celu utworzenia trasy spacerowej”. Obecnie czekamy na podpisanie umowy z dostawcą energii elektrycznej- informuje burmistrz Roman Głód.

Przypomnijmy, że na wykonanie inwestycji Gmina Głuszyca zdobyła dofinansowanie w wysokości 30 tys. zł w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w 2017 roku.  Nowe oświetlenie uliczne w Łomnicy zostało także dofinansowane kwotą 35 tys. zł z budżetu Powiatu Wałbrzyskiego.

W Łomnicy będzie jaśniej i bezpieczniej

Trwa realizacja zadania pn. „Budowa oświetlenia ulicznego ul. Sudeckiej w miejscowości Łomnica - w celu utworzenia trasy spacerowej”. Na wykonanie inwestycji Gmina Głuszyca zdobyła dofinansowanie w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w 2017 roku w wysokości 30 tys. zł. 

Nowe oświetlenie uliczne, które obecnie instalowane jest w Łomnicy, dofinansowane zostanie także kwotą 35 tys. zł z budżetu Powiatu Wałbrzyskiego.

- Oświetlenie drogi poprawi z pewnością bezpieczeństwo pieszych i kierowców, korzystających z drogi przy ul. Sudeckiej, drogi, która odznacza się dużym natężeniem ruchu. Przewidujemy także budowę chodnika dla pieszych- informuje burmistrz Roman Głód.

Gmina Głuszyca otrzymała  dotację celową w wysokości 30 tys. zł z budżetu Województwa Dolnośląskiego na realizację projektu „Budowa oświetlenia ulicznego ul. Sudeckiej w miejscowości Łomnica- w celu utworzenia trasy spacerowej”.

Głuszycki projekt  zdobył dofinansowanie w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w 2017 roku i znalazł się na liście rankingowej pośród 106 projektów  dotowanych przez Województwo Dolnośląskie.

Nowe oświetlenie uliczne, które instalowane będzie w Łomnicy, dofinansowane zostanie także kwotą 35 tys. zł pochodzącą budżetu Powiatu Wałbrzyskiego.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. 74 84 59 479,
74 84 56 344

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 4347029
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl