Osówka w National Geographic Chanel

W środę 4 marca 2015 roku o godz. 22.00 w programie National Geographic Chanel wyemitowany zostanie film pod tytułem “Wielkie konstrukcje III Rzeszy”.

Jest to druga edycja popularnego na całym świecie programu historycznego. W programie wykorzystany zostanie materiał nagrany przez ekipę National Geographic Chanel w podziemiach i części naziemnej kompleksu Osówka.

W dążeniach do dominacji nad światem naziści nie stawiali sobie żadnych barier. Przez lata konstruowali jedne z najbardziej nowatorskich, a zarazem złowrogich, często powiązanych z bronią masowego rażenia obiektów wojskowych, które miały zapewnić im dominację nad Europą. W sześciu niezwykłych odcinkach drugiej odsłony serii „Wielkie konstrukcje III Rzeszy” wraz z ekipą National Geographic Channel prześledzimy, co pozostało z najbardziej ambitnych megakonstrukcji Hitlera. Poznamy życiorysy genialnych inżynierów-projektantów i przekonamy się, w jaki sposób ich wynalazki dały początek technologicznej rewolucji, która na zawsze zmieniła oblicze działań wojennych.

Zapraszamy wszystkich do oglądania dzisiejszego programu i do poznania tajemnic Osówki.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3491434
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl