KINO OPEN AIR ZAPRASZA

W piątek 4 czerwca o godz. 21:00 zapraszamy na pierwszą w sezonie 2021 projekcję kina plenerowego na placu przy Centrum Przesiadkowym w Głuszycy (ul. Łukasiewicza). Zobaczymy brytyjsko-amerykański film „Mamma Mia!” z 2008 roku w reżyserii Phyllidy Lloyd. Film jest ekranizacją musicalu pod tym samym tytułem. Fabuła filmu opiera się na piosenkach popularnego szwedzkiego zespołu ABBA.

W rolach głównych występują:
Meryl Streep – Donna,
Pierce Brosnan – Sam Carmichael,
Colin Firth – Harry Bright,
Stellan Skarsgård – Bill Anderson,
Julie Walters – Rosie,
Dominic Cooper – Sky,
Amanda Seyfried – Sophie,
Christine Baranski – Tanaya.

Na projekcję filmu zapraszają Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy. Partner wydarzenia: Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Informujemy, że na terenie pokazu obowiązywać będą aktualne obostrzenia sanitarne (dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu) oraz konieczne będzie wypełnienie deklaracji uczestnictwa. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem KINA OPEN AIR Głuszyca. Wstęp wolny. Zapewniamy leżaki – ilość miejsc ograniczona. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin!

Uprzejmie prosimy kierowców o nieparkowanie w dniu 4 czerwca w dalszej części Centrum Przesiadkowego, tzn. na placu za budynkiem i pozostawienie wolnej przestrzeni dla organizacji kina plenerowego. Miejsca parkingowe będą wydzielone na placu naprzeciwko budynku Centrum Przesiadkowego.

Regulamin KINA OPEN AIR Głuszyca oraz deklaracja uczestnictwa na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl oraz w strefie wejścia na wydzielony teren kina plenerowego.

Serdecznie zapraszamy!

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3990074
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl