KINO OPEN AIR GŁUSZYCA Z SUMMER PARTY

Głuszycki parking przy Centrum Przesiadkowym po raz kolejny stał się miejscem integracji i zabawy mieszkańców Głuszycy. Dziękujemy wszystkim za przybycie i mile spędzony czas, choć kapryśna letnia pogoda pokrzyżowała nasze plany…

Projekcję filmu familijnego „Chłopiec z burzy” poprzedziły trzy filmy głuszyczanina Michała Adamczyka promujące atrakcje i walory turystyczne w Gminie Głuszyca z lektorskim głosem Delegiewicz Robert. Wcześniej na terenie parkingu przy Centrum Przesiadkowym można było uczestniczyć w imprezie integracyjnej SUMMER PARTY - przy muzyce DJ’a Majka. Wesołą zabawę zapewnili najmłodszym animatorzy- klowni Klara i Patryk.

Niesamowite pokłady kreatywności wśród dzieci wyzwolili lokalni artyści - Ryszard Berczyński i Danuta Jabłońska. Malowanie na płótnie, zdobienie kamieni i wspólne malowanie obrazu były okazją do rodzinnej zabawy. Nie zabrakło też ulubionych letnich, piknikowych smaków, dzięki obecności lokalnych i zaprzyjaźnionych wystawców. Niestety nagła zmiana pogody uniemożliwiła obejrzenie zaplanowanego filmu do końca. Bardzo dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, niestety – zabrakło trochę szczęścia.

Kino Open Air w Głuszycy zostało wspólnie zorganizowane przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury i Centrum Kultury-Miejską Bibliotekę Publiczną w Głuszycy przy wsparciu Gminy Głuszyca w ramach projektu „Piast wspiera region”. Serdeczne podziękowania dla wszystkich instytucji i osób zaangażowanych w organizację wydarzenia.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. 74 84 59 479,
74 84 56 344

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 4039667
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl