„Sudecka Żyleta” już w piątek 25 sierpnia!

Ponad trzystu miłośników wędrowania po górach zapowiada swój udział w  Sudeckiej Żylecie - trzecim pieszym maratonie, który wyrusza już w piątek 25 sierpnia o godz. 20.00 spod schroniska turystycznego „Sowa”. Do pokonania przygotowano trasę w Sudetach Środkowych o długości 60 km z sumą podejść ok. 2500 m.

Maraton pozbawiony jest rywalizacji, nie został określony limitu czasu na jego pokonanie  i nie będzie prowadzona klasyfikacja końcowa. Zakończy się w sobotę 26 sierpnia przy schronisku „Sowa”, gdzie ok. godz. 18 zaplanowano oficjalne zamknięcie i rozdanie nagród.  Dla uczestników maratonu przygotowano: kartę startową z opisem trasy i mapką, pamiątkowy gadżet z logo maratonu, certyfikat dla uczestników, którzy dotrą do mety, gorący posiłek na trasie, upominki i nagrody rozlosowane w schronisku turystycznym "Sowa".

Jednocześnie informujemy, że na terenie Gminy Głuszyca uczestników maratonu można będzie zobaczyć i wesprzeć uśmiechem, ciepłym słowem otuchy i kibicowaniem w piątek od ok. godz. 22 na Kamykach oraz w sobotę od godz. 7 w okolicach „Jadła”, ul. Leśnej i Doliny Pięciu Stawów.  

Życzymy pomyślności i niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom III „Sudeckiej  Żylety” i do zobaczenia na trasie!

Więcej informacji na:

https://web.facebook.com/Maraton-Pieszy-Sudecka-%C5%BByleta-1858787241022181/

 

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Parkowa 9
58-340 Głuszyca

tel. 74 660 45 69

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 5196205
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl