Głuszycki UTW ma patrona naukowego

We wtorek 17 listopada w sali widowiskowej Centrum Kultury zostało podpisane  porozumienie o objęciu  patronatem naukowym Stowarzyszenia Uniwersytet III Wieku w Głuszycy przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu. Porozumienie podpisali: rektor uczelni prof. dr hab. inż. Lucjan  Kowalczyk, burmistrz Głuszycy Roman Głód jako patron honorowy głuszyckiego UTW oraz prezes zarządu stowarzyszenia Jerzy Janus. 

-Uczymy się przez całe życie- powiedział prof. dr hab. inż. Lucjan  Kowalczyk, który zachęcił obecnych na sali seniorów do uczestnictwa w kształceniu ustawicznym w formule Uniwersytetu III Wieku. –Cieszę się, że mieszkańcy naszej Gminy aktywnie korzystają z oferty zajęć organizowanych przez stowarzyszenie. Życzę wszystkim członkom głuszyckiego UTW jak najwięcej radości, optymizmu oraz osobistych korzyści wynikających z aktywności  intektualnej i fizycznej w czasie zajęć adresowanych do seniorów- dodał burmistrz Głuszycy.

Po podpisaniu porozumienia wykład zatytułowany „Plastyczność umysłu w służbie wiedzy i nauki” wygłosił dr Bogusław Bałuka - dziekan Wydziału Nauk Społecznych WSZiP.

Bieżące informacje dotyczące głuszyckiego stowarzyszenia znajdują się w zakładce Uniwersytet Trzeciego Wieku na gminnej na stronie internetowej. Link poniżej:

http://www.gluszyca.pl/uniwersytet-trzeciego-wieku/504

 

 

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3483421
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl