BEZPŁATNY RAJD Z PRZEWODNIKAMI PTTK

„Z nami po szlakach” to rajdy piesze z przewodnikami PTTK odbywające się cyklicznie od maja do września br. w całym powiecie wałbrzyskim. 6 i 7 sierpnia zapraszamy amatorów pieszych górskich wypraw do wspólnego wędrowania po terenach Gminy Głuszyca. Udział w rajdzie jest bezpłatny, a wygodne buty i dobry humor obowiązkowe!

W sobotę 6 sierpnia o godz. 9. 00 spotykamy się przy stacji PKP Głuszyca (ul. Kolejowa) i wyruszymy w kierunku Andrzejówki, mijając po drodze Rogowiec (870 m n.p.m.) z ruinami najwyżej położonego zamku w Polsce. Dotrzemy także do ruin domku myśliwskiego i wejdziemy na Waligórę ( 936 m n. p. m.), najwyższy szczyt w granicach administracyjnych Gminy Głuszyca. Rajd zakończy spotkanie przy ognisku przy schronisku Andrzejówka oraz quiz z nagrodami.

W niedzielę startujemy o godz. 9 z centrum Głuszycy (ul. Leśna) i podążymy na Cesarskie Skałki przez dolinę Marcowego Potoku. Rajd zakończy się w Parku Jordanowskim.

Do udziału w rajdzie „ Z nami po szlakach” serdecznie zapraszają Oddział PTTK Ziemi Wałbrzyskiej, Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Centrum Kultury- Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Parkowa 9
58-340 Głuszyca

tel. 74 660 45 69

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 5193355
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl