BAL BABCI I DZIADKA Z PRZYTUPEM

Niech żyje bal! Niechaj żyją nasze kochane babcie i najdrożsi dziadkowie! Pod takimi hasłami w dniu 19 stycznia  w Szkole Podstawowej nr 2 zorganizowany został wielki bal dla wszystkich babć , dziadków oraz wnucząt.

Do tej pory, zwykle na szkolnych zabawach bawiły się  dzieci oraz ich rodzice. Dlaczego do wspólnej zabawy nie zaprosić starszego pokolenia, które w pamięci ma wielkie bale, a i z przytupem potrafi pląsać doskonale!? Pomysł wypadł wspaniale, a frekwencja babć i dziadków, ich dobry humor i werwa do zabawy niesamowicie pozytywnie zaskoczyła wszystkich.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuszycy Aneta Musik witając drogich gości  i dziękując im za liczne przybycie, powiedziała: „Obchodzony 21 stycznia Dzień Babci i 22 stycznia Dzień Dziadka to tylko symboliczne święto w naszym kalendarzu. Tak naprawdę, każdego dnia w roku dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To co dzień ich pociechy potrzebują od nich wsparcia. Babcia i dziadek to ukochane osoby, które z pewnością nigdy się nie gniewają, a swoje wnuczęta zazwyczaj rozpieszczają. To oni dają im smakołyki, potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w ich małych główkach”.

Po życzeniach  zdrowia, pomyślności, radości, zadowolenia i satysfakcji z wnucząt, rozpoczął się wielopokoleniowy bal, gdyż i rodziców nie zabrakło. Najwięcej radości sprawiały występy najmłodszych, wspólne tańce oraz konkursy. Uśmiech i dobry nastrój nie opuszczał nikogo do końca imprezy, mamy nadzieję – nie ostatniej. Gorące podziękowania dla organizatorów! Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!

oprac. SP nr 2

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3317181
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl