AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

Któż nie słyszał o wrześniowym „sprzątaniu świata”? Ideą akcji  jest nie tylko samo posprzątanie określonych miejsc, lecz także uświadomienie skali problemu zanieczyszczenia naszego globu. Dlatego w myśl zasady „Czym skorupka za młodu nasiąknie” – głuszyckie CK-MBP zaprasza w piątek 17 września do udziału w „sprzątaniu świata” najmłodszych mieszkańców naszej Gminy.

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 wezmą udział w warsztatach ekologicznych prowadzonych przez Grzegorza Borensztajna, aby zaraz potem wiedzę o ochronie środowiska wykorzystać w działaniu. Akcję „sprzątanie świata” rozpoczynamy wykładem o godz. 10:00 w sali widowiskowej CK-MBP, po czym rozpoczniemy akcję sprzątania terenów zielonych.

Wszystkich tych, którym na sercu leży dobro naszej planety, zachęcamy gorąco do włączenia się do głuszyckiej akcji „Sprzątania świata” także w godzinach popołudniowych. W piątek 17 września o godz. 16:00 spotykamy się również na Kamykach w Głuszycy Górnej. Wszystkim zainteresowanym zapewnimy worki na śmieci.

Organizatorem głuszyckiej akcji „Sprzątania świata” jest Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy, Szkoła Podstawowa nr 2 we współpracy z Gminą Głuszyca. Koordynatorem ogólnopolskim akcji jest Fundacja Nasza Ziemia.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. 74 84 59 479,
74 84 56 344

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 4108487
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl