30 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W GŁUSZYCY

W niedzielę 30 stycznia już po raz trzydziesty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Głuszycy. Tym razem gramy pod hasłem „Przejrzyj na oczy” i zbieramy środki na okulistykę dziecięcą. W czasie finału w głuszyckim sztabie WOŚP w Centrum Kultury- Miejskiej Bibliotece Publicznej nie zabraknie dobrej energii, płynącej od wykonawców, którzy pojawią się na scenie.

Przed publicznością wystąpią: zespół „Póki Co”, Julia Kamińska i Wojtek Stefanowski, Maja Świderska- laureatka plebiscytu „Wałbrzych Ma Talent”, Głuszycka Orkiestra Dęta pod batutą kapelmistrza Eugeniusza Lecia oraz młodzi uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych przez trenera śpiewu Radosława Zychala. Zobaczymy także pokazy grupy Only Fighting Głuszyca- Karate Kyokushin MMA K-1. Poza tym podczas finałowej niedzieli będzie można przejechać się głuszyckim e-maluchem i oraz wybrać się na spacer z Grzegorzem Czepilem, który opowie o tajemniczej historii Głuszycy.

Od wczesnych godzin porannych w wielu miejscach na terenie Głuszycy pojawi się 14 wolontariuszy WOŚP z puszkami. Finał w sali widowiskowej CK-MBP rozpoczynamy o godz. 15.30. Równocześnie prowadzić będziemy transmisję online na Facebooku CK-MBP.

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej! Bądźcie z nami!

Przypominamy także o możliwości wpłaty za pomocą e-skarbonki i o wielu głuszyckich punktach ze Stacjonarnymi Puszkami Sztabowymi, które zasilają konto głuszyckiego sztabu WOŚP #6011

Link do eskarbonki:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/322fa7

Link do listy Stacjonarnych Puszek Sztabowych głuszyckiego sztabu WOŚP #6011

https://ckmbp-gluszyca.pl/wspolnie-pobijmy-gluszycki-rekord-wosp-rusza-zbiorka-do-puszek-w-gluszycy/

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. 74 84 59 479,
74 84 56 344

e-mail:
bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 4347004
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl