ZABAWA MIKOŁAJKOWA W KOLCACH

W dniu 5 grudnia 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Kolcach odbędzie się Zabawa Mikołajkowa dla  66 dzieci z Sierpnicy i Kolc.  Grupa nieformalna z Sierpnicy w składzie: lider Anna Redlicka, Barbara Nowak  i Anna Małek otrzymała dofinansowanie na kwotę 4 590 zł w ramach projektu #SpołecznieOdpowiedzialni finansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, którego operatorem i realizatorem jest Fundacja Katolicka Inicjatywa BERIT.

 

 W ramach projektu odbędzie się Zabawa Mikołajkowa, w trakcie której Mikołaj wręczy dzieciom paczki, a animatorzy Klara i Patryk zorganizują gry, konkursy i zabawy dla uczestników. Słodki poczęstunek w formie ciast zostanie przygotowany przez wolontariuszy z obu wiosek. Głównym celem inicjatywy jest szeroko rozumiana integracja mieszkańców sąsiadujących sołectw, by w miłych okolicznościach zachęcić ludzi do wspólnych działań na rzecz lokalnej społeczności, udowadniając, że razem naprawdę możemy więcej.

Za organizację odpowiedzialne są: Danuta Jabłońska, Agnieszka Rosińska ,Małgorzata Trojanowska, Katarzyna Woźniak-Redlicka oraz sołtys Sierpnicy Krystyna Gołębiowska i sołtys Kolc Barbara Sokołowska.

Podziękowania należą się również p.o. dyrektora  Centrum Kultury w Głuszycy Sabinie Jelewskiej za bezpłatne użyczenie sali w Kolcach.

 

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 3038964
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl