TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

Miejski Klub Sportowy Włókniarz Głuszyca w ramach dotacji  otrzymanej z Gminy Głuszyca na realizację zadania pn. „Szkolenie piłkarskie i udział w rozgrywkach dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Gminy Głuszyca” zorganizował w sobotę 2 grudnia Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn podzielonych na 2 kategorie wiekowe. Oprócz drużyny gospodarzy w sportowej zabawie uczestniczyli reprezentanci zaprzyjaźnionych  klubów sportowych,  tj. KS Berit Głuszyca i MKS Szczawno-Zdrój. Mecze stały na wysokim poziomie piłkarskim, wszyscy z zaangażowaniem walczyli o zwycięstwo dla swojej drużyny. Widać było, że młodym zawodnikom gra w piłkę przynosi dużo radości i zabawy.

W młodszej grupie wiekowej zwyciężył MKS Włókniarz Głuszyca, drugie miejsce zdobyła drużyna MKS Szczawno-Zdrój, a na trzecim miejscu turniej ukończyła drużyna KS Berit. W starszej grupie wiekowej zwycięstwo zdobyli zawodnicy  Klubu Sportowego Berit Głuszyca, którzy pokonali w  finale gospodarzy. Na trzecim miejscu znaleźli się piłkarze ze Szczawna-Zdroju.

Nie zabrakło oczywiście Świętego Mikołaj wraz ze Śnieżynką, którzy nagrodzili najlepszych zawodników oraz wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach.

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 2695022
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl