Fundacja Banku Zachodniego WBK

Fundacja Banku Zachodniego WBK stara się stwarzać możliwości rozwoju dla ludzi ambitnych i odpowiedzialnych, kreować lokalnych liderów oraz krzewić ideę zdrowej rywalizacji zgodnej z duchem fair-play. Staramy się tworzyć projekty, dzięki którym młodzież może się realizować zgodnie ze swoimi talentami i predyspozycjami. Promujemy zdrowy tryb życia, kreatywność oraz inwestujemy w edukację młodych ludzi. Wspieramy działania, które są niestandardowe, wymagają wyobraźni i odwagi w realizacji. Postawiliśmy na młodzież z przekonaniem, że to dobra inwestycja.

 

Chcielibyśmy przedstawić Wam dwa duże projekty, które obecnie prowadzi Fundacja Banku Zachodniego WBK. Pierwszym z nich jest program grantowy Bank Młodych Mistrzów Sportu”. Ruch ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu, kondycję i ogólne samopoczucie. Chcemy zachęcać młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego. Nabór wniosków ruszył 30 czerwca i potrwa do 31 lipca 2018 r. Zachęcamy Was żebyście poinformowali organizacje non-profit  pracujące z dziećmi i młodzieżą o naszym konkursie. Sfinansujemy najciekawsze projekty kwotą do 10.000 zł. Pamiętajmy, że sportowe zmagania mają bawić i cieszyć.

Do pobrania: Regulamin BMMS.

Drugim ważnym projektem jest nowy Program Stypendialny. Wsparcie finansowe przeznaczone jest dla wybitnych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.  Stypendium stanowi nagrodę za trud włożony w naukę i jest motywacją do dalszej pracy i osiągania jeszcze lepszych wyników. Laureaci konkursu uzyskają wsparcie w wysokości 500 zł miesięcznie przez cały rok szkolny. Chcemy, aby nasze wsparcie przyczyniło  się  do rozwijania talentów i ułatwiania uczniom z całej Polski kształcenia na najwyższym poziomie oraz otworzyło  młodzieży drzwi do najlepszych ośrodków akademickich na całym świecie. Bardzo zależy nam na tym, aby informacja dotycząca programu dotarła do jak największej ilości osób, które mogą być nim zainteresowane. Dlatego gorąco prosimy żebyście również na ten temat informowali organizacje oraz osoby prywatne, które mogą mieć kontakty wśród uzdolnionej młodzieży.

Do pobrania: Regulamin Programu Stypendialnego.

 

Więcej informacji na temat tych i innych działań Fundacji znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.fundacja.bzwbk.pl

 

                                                                                                                                 Serdecznie zapraszamy

                                                                                                                                 Zespół Fundacji

 

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 2988212
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl