OFERTA PRACY NA STANOWISKU OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Firma Ostoja Care Sp. z o.o. zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych głównie na terenie Niemiec poszukuje opiekuna/ opiekunkę osób starszych.

Zakres obowiązków:

- Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, przygotowywanie posiłków, zakupy, pomoc przy higienie ciała/myciu, ubieraniu, wizyty u lekarza.

- Dokładny zakres obowiązków przedstawiany jest każdorazowo przy oferowaniu danego zlecenia.

Liczba miejsc pracy: 10

Miejsce zatrudnienia – kraj: Polska (miejsce wykonywania obowiązków  -Niemcy)

WYMAGANIA

Wykształcenie: mile widziane kierunki związane z branżą medyczną – fizjoterapia, pielęgniarstwo, psychologia, pedagogika.

Doświadczenie zawodowe: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi

Znajomość języków: jęz. niemiecki minimum podstawowy

Uprawnienia/dyplomy/dokumenty: mile widziane prawo jazdy kat. B, jak również kursy/szkolenia dotyczące

branży medycznej/opiekuńczej

Inne istotne wymagania: komunikatywność, empatia, cierpliwość, kultura osobista, brak nałogów.

WARUNKI ZATRUDNIENIA

Waluta, w jakiej wypłacane jest wynagrodzenie: Euro/PL

Pracodawca zapewnia nieodpłatnie zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy.

Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Ostoja Care Sp. z o.o.

Rodzaj umowy: Umowa-zlecenie

Rodzaj pracy: Praca z zamieszkaniem w domu osoby podopiecznej

Czas trwania umowy: Wyjazdy na minimum dwa miesiące, także krótsze zlecenia

Data rozpoczęcia: Od zaraz

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- odprowadzanie pełnych składek od minimalnej krajowej

- ubezpieczenie na terenie Polski i Niemiec

- zorganizowanie dojazdu i powrotu z miejsca pracy

- stały kontakt z biurem w Polsce i w Niemczech

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKU

Wymagane dokumenty: CV/formularz

Język, w którym muszą być sporządzone przedkładane dokumenty: niemiecki (w przypadku słabej znajomości języka niemieckiego oferujemy pomoc w wypełnianiu formularza)

Jak i do kogo należy wysłać dokumenty?

Elektronicznie: klaudia.siwek@opiekunowie.pl

Dane teleadresowe przedstawiciela pracodawcy:

Klaudia Siwek, Tel. +48 81 752 06 86, + 48 608 468 707

Termin przedkładania podań o pracę /zakończenia ważności oferty: do odwołania.

DANE PODMIOTU OFERUJĄCEGO PRACĘ

Ostoja Care Sp. z o.ul. Różana 12/20

20-538 Lublin, Polska

Telefon: +48 81 752 06 86, +48 608 468 707 (pn.-pt. 9:00 – 15:30)

Do pobrania:

-formularz – opieka nad osoba starszą,

-formularz z tłumaczeniem.

Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Parkowa 9
58-340 Głuszyca

tel. 74 660 45 69

bok@gluszyca.pl
sekretariat@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
SENIORZE, NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
BURMISTRZ GŁUSZYCY OGŁASZA I PRZETARG USTNY
Nabór w ZUMiK
Odwiert Geotermalny, który odmieni losy Głuszycy
Święto Włókiennika
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 6944382