Głuszycki „Delfinek” pięknieje!

Budowa krytej pływalni „Delfinek” powstającej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Głuszycy nabrała tempa. Prace wykończeniowe przebiegają sprawnie i zgodnie z założonym harmonogramem.

Zakończył się już etap prac związanych z montażem fasady okiennej, termomodernizacją i tynkowaniem zewnętrznym obiektu. Teren wokół basenu został wyrównany i zainstalowano już lampy oświetleniowe, a niebawem rozpoczną się prace brukarskie. Wewnątrz obiektu dobiegają końca prace polegające na wypłytkowaniu pomieszczeń technicznych. W obiekcie zamontowano instalację elektryczną, kanalizacyjną i rozpoczęły się prace związane z montażem systemu wentylacyjnego. W pomieszczeniach piwnicznych trwa montaż kotłowni do ogrzewania obiektu. Rozpoczął się także etap prac związanych z instalacją technologii basenowej. Na zamówienie u producenta przygotowywana jest niecka basenowa ze stali nierdzewnej, która w grudniu będzie montowana.

Przypomnijmy, że decyzją Zarządu Województwa Dolnośląskiego Gmina Głuszyca została ujęta w pilotażowym programie budowy małych przyszkolnych pływalni „DOLNOŚLĄSKI DELFINEK” na lata 2016-2017. Inwestycja została dofinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu „Dolnośląski Delfinek” (1. 250.000 zł) oraz przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ( 2 mln zł). Termin zakończenia zadania to luty 2018 r.

 

Menu
Kalendarz
Multimedia
Szybki kontakt

Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca

tel. (+48) 74 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48) 74 56 339

e-mail:
promocja@gluszyca.pl 
sekretariat@gluszyca.pl
bok@gluszyca.pl

REALIZOWANE PROJEKTY
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH
Instytucje
Partnerzy

Liczba odwiedziń: 2695079
Copyright © 2015 Głuszyca

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl